LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

16 Ocak 2010

Schwarzkopf-BC Reair Rescue Amino Takviyeli Güçlendirici Saç BakımıBu aralar kiminle konuşsam saçlarından şikayetçi.Benim saçlarımda da bir süredir kuruluk ve dökülme problemi vardı.Bir takım şampuanlar, ampüller falan denedim. Ancak saçlarımın yoğun bir bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Strawberry'de bu ürünü gördüm ve sipariş verdim.

Zayıflamış saçları yeniden canlandırdığını ve güçlendirdiğini yazmışlar. Saçların esnekliği arttırıyor, ipeksi görünmesini ve kolay şekil almasını sağlıyor.
Saçınızı şampuanladıktan ve duruladıktan sonra (mümkünse aynı serinin ürünleriyle) fazla suyunu havluyla alıyorsunuz. Saçınıza yedirerek üründen sürüyorsunuz. En az 10 dk. bekletiyorsunuz ve duruluyorsunuz. Ben saçımı streçleyip sıcak havlu sararak neredeyse yarım saate yakın bekledim. İlk kullanımda bile saçınızdaki yumuşaklığı ve parlaklığı farkediyorsunuz.

50 ml.'lik bir tüp, benim saçıma en fazla 3-4 kere dayanır. Ancak çilek'te fiyatı gayet uygundu :21 TL.

4 yorum:

 1. Benim hiç şansım yok o zaman, sinüzitim olduğu için 10 dkka bile bekleyemem:( Ama sizin için hayırlı olsun, bu kadar etkiliyse bende arkadaşlarıma önereyim:)

  YanıtlaSil
 2. nilgüncüm senden kryolan yazısı bekliyoruz ben ve okurlarım :)))))

  öpüldün canım sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. evet sinüzit sözkonusuyla ıslak saç çok tehlikeli :) .. belki yazın denersin :)

  YanıtlaSil
 4. Iraz'cım bu akşam hazırlıyorum söz :))

  YanıtlaSil