LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

25 Mart 2010

ELF'den yine süper hızlı kargo : Studio serisi fırçalar !E.L.F. süper hızlı kargosuyla gönlümü fethetmeye devam ediyor.

Bu fırçaları arkadaşım için sipariş etmiştim. Cuma günü verdiğim sipariş Salı günü gayet güzel paketlenmiş halde elimdeydi. Birçok blogta bu fırçaların tanıtımları yapıldı ama ben de fotoğraflayıp yorumlamak istedim.

Studio serisi fırçalar, fiyatlarına göre gayet kaliteli bence. Kılları yoğun ve çok yumuşak.Üsttesi resimde gördüğünüz Complexion Brush pudra ve bronzer fırçası.


İkinci Blush Brush allık fırçası, bana göre contour için daha uygun. Bu iki fırçanın fiyatı 3,5 pound.

Alttaki resimde gördüğünüz far fırçası studio serisi değil, yani 1.5 poundluk. Ancak bence bu fiyata süper güzel bir fırça. Ben yassı fırçaları daha rahat kullanıyorum, bu fırçanın da tutuşu falan çok kullanışlı geldi.
Kaliteli temel fırçalarınızı çoğaltmak için veya çok profesyonel makyaj yapmıyorum ama çeşit çeşit fırçalarım olsun istiyorum diyorsanız E.L.F fırçalarla ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.
5 yorum:

 1. makyaj yapmaya cok düşkün olmadıgımdan fırçaların önemini sizin bu taaa uzaklardan siparişleriniz sayesinde anlıyorum:))

  YanıtlaSil
 2. mecburen, buradakiler ya çok pahalı veya çok kalitesiz..:)))

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan tatlım.
  hangi gün kargoya verildin senin paketin. bu elf'in bana garezi var sanırım (: geçen sefer 20 günde falan teslim ettiler.

  YanıtlaSil
 4. eb, tşk. ederim. 19 Mart'ta sipariş verdim, 23 Mart'ta elimdeydi.

  YanıtlaSil
 5. Artık benimde siparis vermem lazım, bloglarda okuyup okuyup duruyorum kısmet olmadı.

  YanıtlaSil