LinkWithin

Related Posts with Thumbnails

9 Nisan 2013

Clinique'den Harika Yenilikler: Chubby Stick for Eyes Kalem Far
Hayatın tüm renkleri şimdi de gözlerinizde…


Clinique Chubby Stick Nemlendirici Dudak Parlatıcıları tüm dünyada fanlarını yaratmayı başardılar. Şimdi de Clinique’in, rengarenk Chubby Stick ailesine yepyeni bir ürün katılıyor: Chubby Stick for Eyes Kalem Far. Kolayca taşınıyorlar, üstelik kullanması çok kolay. Kremsi yapılı ve kalıcı özellikteki Chubby Stick for Eyes Kalem Far, ışıltılı ve geniş renk seçeneğiyle Chubby Ailesi’nin vazgeçilmez bir parçası olacak.

Kalıcı ve birikmeyen formül:

  • Chubby Stick for Eyes Kalem Far ipeksi yapısıyla göz çevresine eşit olarak uygulanabilir  ve dağılmadan gün boyu kalıcılığını korur. İçerdiği E Vitamini sayesinde göz çevresinde rahatlatıcı etki yaratır. Hafif yapısı sayesinde ise kolayca uygulanır ve gün boyu ışıltılı görünümü korur.
Kolay uygulama ile pratik göz makyajı:

  • Eğlenceli, boya kalemi dizaynı ile kullanımı çok kolay. Özel formulü sayesinde hem doğal hem de dramatik bakışlar elde etmek mümkün. Ürünün alt kısmını çevirin ve dilediğiniz kadar uygulayın. Kalem farı göz kapağınızda gezdirin. Alt kısmını geri çevirdikten sonra kapağı kapatın.İşte bu kadar basit!

Geniş renk seçeneği:

·         Kolay uygulanabilir,kremsi yapıdaki, ışıltılı 12 renk seçeneği açık renklerden pembelere, morlara ve mavilere kadar uzanıyor. Hayatın tüm renklerini gözlerinize aşağıdaki renk seçenekleriyle taşıyın: Bountiful Beige, Lots O’Latte, Fuller Fudge, Ample Amber, Whopping Willow, Mighty Moss, Pink & Plenty, Curvaceous Coal, Lavish Lilac, Big Blue, Portly Plum and Massive Midnight.
Renk seçimi yapmak gerçekten çok zor. Sadece eğlenceli ve yaratıcı olun. Chubby Stick for Eyes Kalem Far’ın renklerini karıştırın ve kendi renklerinizi yaratın.


Clinique’in Global Makyaj Artisti Jenna Menard’tan uzman ipuçları:

Soru: Chubby Stick for Eyes Kalem Far’ı en iyi uygulama yöntemi nasıl olmalıdır?

Yanıt: Chubby Stick for Eyes Kalem Far’ın birbirinden çeşitli renkleri var. Özel yapısı sayesinde üst üste uygulamalar yaparak harika renkler yaratmak çok kolay. Farklı renkleri karıştırarak veya katman katman uygulayarak birkaç dakika içerisinde profesyonel bir göz makyajına kavuşabilirsiniz. Renklerin sona erdiği kısımlarda keskin geçişlerden kaçının ve kenarları yumuşatın. Bu, profesyonel bir makyaj yaratmanın ipucudur. Chubby Stick for Eyes Kalem Far ile eğlencenin tadını çıkarın! Her bir renk tüm göz kapağına yalnız da uygulanabilir veya göz kalemi ile desteklenebilir. Bu, gözlerinize belirginlik kazandıracaktır. Dilerseniz Chubby Stick for Eyes Kalem Far’ın altına toz far uygulayarak iki farklı far yapısı arasında denge kurabilirsiniz. Diğer kremsi göz farları ile birlikte kullanarak ise kremsi bir yapı oluşturabilir ve etkileyici bakışlar yaratabilirsiniz.

Soru: Sizin birlikte kullanmayı en çok sevdiğiniz Chubby Stick for Eyes Kalem Far renkleri hangileridir?

Yanıt: Farklı renk kombinasyonları ile birbirinden farklı bakışlar yaratmak mümkün:

·         Canlı bir görünüm için: Lavish Lilac rengini tüm göz kapağınıza ve alt kirpik çizginize uygulayın. Ardından Fuller Fudge rengini göz kalemi olarak kalın bir çizgi olarak üst göz kapağınıza uygulayın. Özellikle bahar aylarında uygulayabileceğiniz muhteşem bir ikili.

·         Sofistike bir görünüm için: Bountiful Beige rengini göz kapağınızın bitimine kadar uygulayın. Ample Amber rengini ise göz kapağınızın üst kısmından kaşlarınıza kadar dağıtarak uygulayın. Çerçeveyi düzgün çizebilmek için far fırçası kullanabilir ve iki rengi birbirine karıştırabilirsiniz.

·         Dramatik bakışlar için: Curvaceous Coal rengini kirpik çizginizden göz kapağınızın bitimine kadar uygulayın. Pink & Plenty rengini göz kapağınız üzerinde gölge yaratmak için Curvaceous Coal üzerine göz pınarlarına ve kaş kemiğinize hemen kaşınızın altına uygulayın. Aynı zamanda alt kirpik çizginize de uygulayabilirsiniz.

Bu uygulama ipuçlarını başka renkleri karıştırarak da uygulayabilirsiniz.


Alerji testinden geçmiştir. %100 Parfümsüzdür. Oftalmologlar tarafından test edilmiştir. Kontakt lens kullanıcıları tarafından uygulanabilir.Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 49 TL

facebook.com/cliniqueturkiye
twitter.com/Clinique_TR
youtube.com/user/CliniqueTurkiye

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder